RAKTÁRI CSOPORTVEZETŐ

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • raktári csapat napi munkájának koordinálása, operatív vezetése
  • raktári munkafolyamatok irányítása, ellenőrzése, a raktári rend fenntartása
  • bejövő áruszállítmányok átvételének, raktározásának szervezése,
  • raktári kapacitás maximalizálása
  • raktári és logisztikai tevékenységek folyamatos, teljes körű felügyelete
  • munkatársak betanításának megszervezése
  • rendszeres készletellenőrzés, polcfeltöltések koordinálása
  • éves leltár szervezése, lebonyolítása
  • bejövő rendelések kezelése, a vállalati irányító rendszerbe történő felrögzítése
  • áruszállítási túrakörök megszervezése, lebonyolítása
  • szoros telefonos vagy személyes együttműködés a partnerekkel, társterületekkel
  • időszakosan a számlázási folyamatokban való segítségnyújtás

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • minimum középfokú végzettség
  • raktározás, logisztika területén szerzett minimum 2 éves vezetői tapasztalat
  • Excel, Word, Outlook magabiztos ismerete
  • határozott fellépés, kiváló problémamegoldó képesség
  • kimagasló szervezői képesség
  • pontosság, precizitás, jó kommunikációs készség
  • nyitott személyiség, csapatszellem

AMIT AJÁNLUNK:

  • stabil vállalati háttér, folyamatosan fejlődő vállalati környezet
  • hétfőtől-péntekig tartó munkavégzés
  • versenyképes jövedelem
  • év végi prémium
  • hosszú-távú munkalehetőség
  • cafetéria
  • bejárási támogatás
  • felelősségteljes, változatos munkakör
  • kellemes munkahelyi légkör, jó csapatszellem

ELŐNY:

  • targoncavezetői engedély
  • multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat

 Jelentkezés magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal a karrier@depo-trade.hu címen

Kapcsolati- és cégadatok